חוגים עד הבית

בא בית חוגים עד הבית, מציעים לכם מגוון של חוגים בביתכם. המדריכים שלנו יגיעו אליכם ויחד תיצרו זמן של איכות יצירה לימוד והנאה. ניתן לקיים את החוג ביחיד, או בשניים. ובדרך זאת לגוון את הקשר ביניכם למרותק הבית, או בין בני המשפחה המטפלים האחרים.

צריבה בעץצריבה על עץ, זו טכניקה בה משתמשים בעט חשמלי וצורבים ציורים ותמונות על עץ. ניתן כמובן גם ליצור דברים פשוטים יותר. לדוגמא: שלטים לבית או לחדר ועיטורים על כלים.
השיטה מפתחת דיוק ומוטוריקה עדינה, ובאמצעותה ניתן ליצור יצירות מגוונות.
 
 

צילום. וידאו ועריכת וידאו

טיפול בוידאותרפיה

 

אנחנו חיים בדור של מסכים. בחוג זה אנו לומדים כיצד  מצלמים במצלמה רגילה, בטלפון הנייד או במצלמת וידאו בצורה מקצועית- בהתאם לציוד שיש אצלכם בבית.

אנחנו לומדים ומתנסים במושגים מתחום הצילום כמו זוויות צילום, קומפוזיציה, משולש הזהב ועוד. בחוג ניגע גם בתסריטאות, סאונד, בימוי ועריכת וידאו על תוכנה פשוטה או מורכבת.

אנו מצלמים סרטונים קצרים בטלפון הנייד או במצלמה,  ומתנסים ביצירה תיעודית דוקומנטרית או עלילתית עצמאית. 

דרך הצילום והוידאו אתם יכולים לחשוף את עולמכם הפנימי ולתת ביטוי ליצירתיות שלכם בצורה מהנה שתמיד אפשר לחזור אליה.

 

גינון

טיפול בגינון

גידול צמחים ופרחים היא אחת הפעילויות המשמחות והמלהיבות ביותר. החיבור לטבע מסייע לשיפור מצב הרוח, זורע אופטימיות ויכול לחבר אותנו לתהליכים של צמיחה והתחדשות.

אנו מתנסים בגינה הביתית או בבית בזריעה, שתילה וטיפוח צמחים בתוך אדניות, בעציצים, או בחפצים אותם ניתן להפוך לעציצים, ובתוך כך גם לשמור על הסביבה.

הצמחים מקבלים כל אדם באשר הוא. גידול הצמחים מעניק חוויה של הצלחה וסיפוק וניתן לקיים את הפעילות עם בן משפחה נוסף או לבד. 

 

אוריגאמי

אלבום תמונות
אוריגאמי היא אמנות קיפולי נייר. (אורי – קיפול, גאמי- נייר). לאמנות האוריגאמי משמעות תרבותית עמוקה בתרבות היפנית והסינית שם החלה.
היא משלבת בתוכה יצירתיות, דיוק ואתגר טכני. שיטה זו משמשת ככלי לריפוי בעיסוק במוסדות שונים לשיקום מוטוריקה עדינה.
העיסוק בה תורם לתחושת רוגע שלווה ואיזון.

באמצעות שיטה זאת ניתן להכין תוצרים שונים. דוגמת המיני אלבום שמופיע בהמשך. לאלבום יש שימוש גם כקופסא שניתן לשים בה דברים ולתת כמתנה.

 

יצירה בפסיפס
פסיפס זכוכית, היא צורת אומנות בה יוצרים תמונה מחלקיקים קטנים של זכוכית או אבנים.
היא תורמת לפיתוח החשיבה, דיוק, מוטוריקה עדינה. לאורך זמן היא משרה שלווה ורוגע.

ניתן לעטר עציצים, בקבוקים. לעצב תחתיות לכוסות, מסגרת לתמונות, שלט לבית ועוד. 

יצירת אלבומי תמונות וכרטיסי ברכה

חוג יצירה

כולנו מכירים את אלבום התמונות של פעם, טרם העידן הדיגיטלי. עכשיו כשממילא נמצאים בבית, הגיע הזמן לעשות סדר וליצור יצירה ייחודית ומקורית. כך תפיחו חיים בתמונות הישנות. בני המשפחה הצעירים יותר יוכלו להיחשף להיסטוריה המשפחתית, ולזיכרונות העבר של בני המשפחה המבוגרים. זאת  דרך מעניינת שמאפשרת לייצר שיח משפחתי וזמן איכות ביחד. ניתן לעשות פעילות זאת בשניים (סב- נכד, אם- ילד) על מנת להעמיק את הקשר ביניהם. 

גם כרטיסי ברכה, או כרטיסים לאירוע עברו כידוע לווצאפ ולמייל. כאן תוכלו ליצור כרטיסי ברכה ייחודיים ובלתי נשכחים מעשה ידכם. 

פוטושופ

רוצים ללמוד פוטושופ? אצלנו תוכלו ללמוד את תוכנת העריכה הגרפית הנפוצה ביותר בשוק עיבוד התמונות. פוטושופ נחשבת לתוכנה המובילה בעולם לעריכה ועיצוב של תמונות. אצלנו תוכלו ללמוד אותה מהבסיס עם מדריכה סבלנית במיוחד שתבוא אליכם עד הבית.

 

אילוסטרייטור

אדובי אילוסטרייטור illustrator היא תוכנת גרפיקה וקטורית באמצעותה ניתן לעצב כמעט הכל, ללא צורך בתוכנות נוספות. ניתן לעצב באמצעותה אייקונים, דמויות, לוגואים, איורים וציורים. אם אתם אוהבים לצייר ורוצים לעשות את זה במחשב, זאת התוכנה שנועדה בשבילכם. 

  

חוגים נוספים

רוצים עוד חוגים עד הבית? רשימת החוגים מתעדכנת מעת לעת. אם יש חוג שאתם מעוניינים בו ואינו מופיע כאן, אתם מוזמנים לפנות אלינו.  בא בית חוגים עד הבית,  ואנחנו נשתדל לתת לכם מענה.