מרותקי בית

טיפול עד הבית למרותקי בית ומשפחותיהם, נותן מענה לקשיים איתם מתמודדים מרותקי הבית ובני משפחותיהם. בין אם הסיבה היא בעיה בריאותית, מגבלה או נכות פיזית / נפשית, בגללה האדם מרותק לביתו או נמצא במוסד.

בני המשפחה המטפלים ה caregivers מתמודדים עם עומס רב, בהיותם לרוב גם בעלי משפחות משלהם. בשל המצב, צורכיהם נדחקים הצידה, וטיפול עבור עצמם לא נכנס לסדר יומם , גם אם הם מאד זקוקים לכך- רק כדי להמשיך הלאה. במקרה בו בן המשפחה המטפל הוא בן הזוג, כורח הנסיבות מותיר מעט מאד זמן פנוי מעבר לטיפול בבן הזוג.

עבורכם ועבור יקיריכם הקמנו את בא בית- טיפולים וחוגים פרטיים בבית שלך

מהיום, ניתן לקבל טיפולים רגשיים, טיפול אלטרנטיביים וחוגים מקצועיים בבית. 

הטיפולים והחוגים שלנו מיועדים לשיפור איכות החיים של החולה ובני המשפחה המטפלים. מטרתם היא הפגת הבדידות וניצול הזמן בצורה מיטיבית. אם כבר נמצאים בבית – אנחנו נדאג שזה יהיה זמן איכות. 

צוות המטפלים שלנו הינו מקצועי, מנוסה, מוכשר לעבוד עם אנשים מרותקי בית ונבחר בקפידה. כל זאת על מנת להבטיח שאתם תקבלו את השירות הטוב ביותר.

טיפול עד הבית למרותקי בית ומשפחותיהם משמעו, שגם מרותק הבית וגם בן המשפחה המטפל, ה caregiver – זכאי לטיפול בבית.

זאת גם אם הוא גר בכתובת אחרת, בטווח אזור השירות כפי שמצוין בהמשך. אחרת, יש אפשרות במקרים מסויימים לטיפול בקליניקה של המטפל באזורים אלו.

איך זה עובד

לאחר שאתם יוצרים איתנו קשר, אנחנו מתאמים פגישת הערכה. פגישת הערכה נערכת בנוכחות מרותק הבית ובן המשפחה המטפל בו ישירות, על ידי עובדת סוציאלית.

בפגישה זאת עליכם להצטייד בכל המסמכים הרפואיים, הפסיכולוגיים וכל מידע רלוונטי שיעזור לצורך גיבוש תכנית הטיפול. בסיומה של הפגישה, תקבע התכנית שיכולה לכלול טיפול נפשי- רגשי, טיפול אלטרנטיבי, חוג פרטי או שילוב בין השניים. 

במעמד הפגישה מוסדר התשלום ואופני התשלום בהמשך.

העובדת הסוציאלית איתה נפגשתם, תשמש מכאן ואילך כאשת הקשר שלכם ותלווה אתכם בכל התהליך, כך שתמיד  יהיה לכם אל מי לפנות.    

 

מעדיפים להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם? מוזמנים למלא את הטופס או לשלוח לנו הודעה דרך עמוד הפייסבוק שלנו:

https://www.facebook.com/babaitsheli

בא בית בשיתוף אתר העיקר הבריאות

אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם אתר העיקר הבריאות, המציע מחירים טובים למגוון מוצרים מותאמים למרותקי בית ואתם מרוויחים. מוזמנים להשאיר פרטים אם אתם מתעניינים בזכויות סיעודיות, ביטוח, התאמת דיור, רכב. אביזרי נגישות ובטיחות לבית, מעלון למדרגות נייד או נייח, ציוד רפואי ביתי, מוצרי הגנה מקורונה, ואנחנו נדאג לכך שתקבלו יחס אישי

קישורים לאתרים רלוונטים

אנו מניחים שאתם מכירים את המקומות שיכולים לסייע לכם מעבר למה שאנחנו מציעים. אך על מנת להקל עליכם, ריכזנו אותם כאן:

יד שרה- סניף ר"ג

ליד שרה יש אביזרי הליכה וניידות, אביזרי בתי חולים וציוד רפואי, מיטות מזרנים וציוד לתרגול ושיקום פיזיותרפיסטי.

בנוסף, יש להם שירות אשפוז בית. מטרת השירות הוא להימנע ככל האפשר מאשפוז בבית חולים. שירות זה מספק את מיטב המכשור והציוד הרפואי לבית החולה.

מד"א

כאן באתר של כל זכות תוכלו לקבל מידע מרוכז מעמיק ומקיף לגבי זכויות ושירותים לבני משפחה המטפלים בבן משפחה קשיש או עם מוגבלות. החל מזכויות הקשורות לתחום התעסוקה, פטור ממס שניתן לקבל בתנאים מיוחדים ממס הכנסה, גימלאות שונות, הקלות ושירותים נוספים.

ללא הגבלה

אתר החדשות המרכזי לנכויות ומוגבלויות.

ההורים

מגוון שירותים לילדים של הורים ברילוקיישן.